Velká Pětka 2019

Připojená fotogalerie: Velká Pětka 2019

1.víkend 15.-17.března Nymburk
2.víkend 12.-14.dubna Desná
zkouškový den v červnu – termín bude upřesněn

Cena 1000 Kč.

Kontaktní e-mail: CekatelkyP5@seznam.cz

Jak se na kurz přihlásit?

Kapacita kurzu je již naplněna, v případě zájmu se můžeš přihlásit jako náhradník.

Jsi-li členem/členkou okresu Praha 5, stáhni si přihlášku, vyplň ji, podepiš, naskenuj a zašli na e-mail akce. Nebylo-li ti ještě 18 let, nech přihlášku podepsat také rodičem, či zákonným zástupcem.
Nejsi-li členem/členkou okresu Praha 5, nic není ztraceno, na kurz se můžeš přihlásit od 15.2.2019, kdy se otevře přihlašování pro ostatní zájemce mimo okres Praha 5, nebude-li ještě naplněna kapacita kurzu.

E-mailem pak následně obdržíš informace o platbě (kurzovné se bude platit bezhotovostně na účet okresu Praha 5) a prostřednictvím mailu se postupně dozvíš vše potřebné.

Zkouškový den (případně dny) se uskuteční v červnu v Praze, konkrétní datum a místo bude upřesněno.

Přihlášku si můžete stáhnout zde.