High Five - Celookresní sportovní odpoledne

8.5.2019 (12:30-18:00)
Doporučený věk: 6-10 let, 10-15 let, nad 15 let

Potkejte se, utkejte se, pobavte se s týmy z našeho okresu na sedmém ročníku sportovního odpoledne Prahy 5.

Přihlášení tymů do 6.5. (vizte níže).

Akce se uskuteční na hřišti FZŠ Mezi Školami - mapa zde. Sraz ve 12:30, konec akce cca 18:00.

S sebou:

• Na místě bude k dispozici pití. Abyste podali náležité sportovní výkony, doporučujeme vlastní svačinu.
  • Sportovní oblečení a obuv.

V čem se soutěží?

• Fotbal
    Hrají šestičlenné týmy (5+1), střídání libovolné, zápas trvá 2x10 min, na umělém povrchu.
  • Frisbee
    Hrají šestičlenné týmy, na umělém povrchu.
  • Přehazovaná / vybíjená
    Hrají šestičlenné týmy, na umělém povrchu.
  • Štafetový běh
    4x200 metrů, na ovále s umělým povrchem.
  • Skok do dálky (pískové doskočiště)
    Soutěží jednotlivci, ale výsledky se sčítají za celý tým.
  • Soutěž o běhouna dne
    Individuální v rámci kategorií, vítěz přinese bod svému týmu.

Systém zápasů bude určen dle počtu přihlášených týmů a vyhlášen při zahájení.

Týmy

Týmy se mohou hlásit libovolně velké a střídat, na zápasy je potřeba 6 lidí. Podporujeme též sestavení týmů napříč středisky a oddíly. Pokud doplníte váš tým rodiči nebo kamarády, rozhodně je nevyhodíme. U týmů starších dětí netrváme nutně na doprovodu jejich vedoucích, u světlušek a vlčat bychom uvítali, kdyby s nimi mohl někdo starší přijít. Soutěžní kategorie (pravděpodobně do 10 let, 10-15 a nad 15 let) budou upřesněny na místě podle složení a počtu příchozích týmů.

Do mladší kategorie je možné přihlásit tým, který má jednoho staršího člověka nebo třeba dva na přelomu věkových hranic. Věk sportovců přísně kontrolovat nebudeme, ale buďte rozumní. Naším cílem není, abyste museli z týmu vyhodit dobrého rok staršího kamaráda, ale to, aby si všichni měli možnost zasoutěžit s vyrovnanými soupeři. Do starších kategorií můžete mladší sportovce zařazovat bez omezení. Klučičí, holčičí i smíšené týmy budou vzhledem k počtu sportovců na okrese soutěžit ve stejných kategoriích, smíšené týmy jsou tedy vítány!

Kontakt: Básník - basnik@iocko.cz , 728 734 916

Přihlašování do 6.5. 2019

Pro přihlášení použijte google formulář zde.