Roverský víkend Za oponu

15.10.2021 (18:00) - 17.10.2021 (17:42)
Připojená fotogalerie: Roverský víkend "ZA OPONU"

Kamarádský víkend pro R&R ze všech středisek plný zdravého vzduchu a nezapomenutelných zážitků. Nahlédni ZA OPONU a objev ráj. Na světě a v Sumsinumokské republice především nikdy nebylo lépe, podívej se sám: https://youtu.be/yhf8nGNyDmA

Odjezd: sraz v pátek 15.10. v 18:00 na Smíchovském nádraží u sloupů naproti pokladnám
Doporučený věk: 15 - 20 let

Základní informace o akci:
Příjezd: v neděli 17:42 Smíchovské nádraží
Lokalita: Železná Ruda, ubytování v základně
Cena: 250Kč - v ceně je zahrnuta doprava, jídlo (sobota a neděle) a ubytování.
S sebou: respirátor do vlaku, potvrzení o očkování/testu/prodělání Covidu, spacák, karimatku, jídlo na páteční večer, pití na cestu, průkaz studenta na dopravu, průkaz nebo lístek na MHD v Praze (případně peníze na zakoupení na zastávce), skautský šátek (kroj není třeba), přezůvky, čelovka, teplé oblečení na ven (jedeme na Šumavu, takže může být zima - čepice a rukavice a zimní bunda se mohou hodit), malý batoh a další běžné vybavení na víkendovou výpravu (ešus, hrnek ani lžíce není třeba)
-> teplé oblečení a teplý spacák / či teplejší věci na spaní se budou hodit
-> na základnu je to kus cesty, sbalit proto vše do batohu.

Přihlašování: Google formulářem, deadline je v pondělí 11.10.2021 ve 23:59

Kontakt: David Kolda - Los, los@skaut.cz, 737 808 997