Okresní víkend

4.11.2022 (18:00) - 6.11.2022 (13:00)

Zveme tě na další tradiční společně strávený víkend s ostatními členy ORJ Praha 5. Letos se chceme tematicky zaměřit na okresní akce a jejich přínosy pro střediska a jednotlivé oddíly. Proto bychom byli moc rádi, kdybychom mohli mít na akci ideálně nějakého zástupce (klidně i více jich) z každého oddílu, abychom se nebavili jen tak naprázdno o vás bez vás.

Akce se letos koná na moc pěkné základně Opárenský mlýn kousek od Lovosic. Do Lovosic to je cca 1 hodinu vlakem z Prahy a moc rádi vás přijedeme vyzvednout na nádraží.

Akce je pro vás všechny zdarma, platíte si pouze dopravu. Příjezd je plánován v pátek 4. 11. od 18:00 a ve 20:00 začínáme. Končit budeme 6. 11. ve 13:00 po prohlídce Terezínské pevnosti. Mezitím se můžete těšit na dobré jídlo a pití (když nás bude dost, bude i soudek s pivem). Vyrazíme na výlet na Lovoš, zahrajeme si deskovky, zazpíváme u kytary, podíváme se na film a taky nás čeká cca 6 hodin povídání si o tom, co vás v oddílech a střediscích trápí a jak si můžeme navzájem pomoc. Podrobný harmonogram najdete zde.

Na akci se prosím přihlašujte zde přes formulář. A to ideálně do konce října.

Na všechny se moc těšíme