Předsměmová diskuze

4.11.2023 (10:00-19:00)
Bude konat v sobotu 4. listopadu v klubovně střediska 5. květen Radotín - adresa je Nad Berounkou 1269/1, Radotín, Praha 16.

Zváni jsou všichni členové okresní rady, vedení středisek, vedoucí jednotlivých oddílů a obecně budeme rádi za kohokoliv (od roverů výše), kdo by se chtěl nějak vyjádřit k fungování a budoucímu směřování skautského okresu Praha 5.

Diskuse bude začínat v sobotu v 10:00 a končit budeme v 19:00. Do toho si dáme několik krátkých pauziček, dostanete oběd, večeři a kdo přijde před desátou ráno i snídani :-) A taky bychom vás rádi vzali po obědě na kratší výlet, abychom celý den jen neseděli na zadku.

Tady posílám odkaz na program, do kterého ještě postupně doplňujeme odkazy na důležité podklady, a už teď se tam třeba můžete podívat na trasu výletu.
Samotná diskuse proběhne v sobotu, nicméně kdo bude chtít, tak bude možné do klubovny dorazit už od pátku od 18:00, kdy si plánujeme udělat prostě takový pohodový společný večer, zahrát si nějaké deskovky, podívat se na film, k tomu si dát něco dobrého k jídlu a pití a přespat rovnou na sobotu. Abyste vy měli možnost lépe poznat vedení okresu a my zase vás. Podobně to pak vidíme i na sobotní večer po diskusi zase s přespávačkou a definitivně se bude končit v neděli po snídani.
Moc prosím, kdo plánujete přijít, abyste nám dali vědět skrze přihlašovací formulář, ať tušíme, kdy s vámi máme počítat a o jaká témata máte největší zájem. Případně do poznámky ještě dopište cokoliv dalšího, o čem byste se chtěli bavit, co byste chtěli dělat, a obecně, jak to pro vás udělat co nejlepší.