Závod vlčat a světlušek

11.5.2014
Doporučený věk: 6-10 let
  • zde od Kačky (Krtka)
  • zde od Štěpánky (dohromady se sportovním odpolednem)
Termín: 11. 5. 2014
Místo konání: na louce v Chuchelském háji (50°1'14.446"N, 14°22'54.602"E, mapa). Nejbližší autobusové zastávky jsou Nový Slivenec, případně Opálová. Obě zastávky jsou na znamení.
Sraz pro družiny: 9:00
Složení hlídky: 4-8 členů
Účastnit se mohou děti, kterým nebude 12 let dříve než 1. 9. 2014 a jsou registrovaní ve výchovné kategorii vlče nebo světluška.
Přihlašování družin probíhá do 5. května přes SkautIS na webu http://www.skautskezavody.cz/.

Závod bude probíhat pouze na louce a jejím bezprostředním okolí, organizační tým se proto rozhodl, že družiny se budou během závodu pohybovat bez doprovodu.

Povinnou výbavou každé družiny je:
  • prázdný batoh na dvoudenní výpravu
  • 4x škrabka na brambory
  • autíčko - velikost cca 10 cm
  • blok a psací potřeby
  • cvičná lékárnička - lékárnička tak jak by měla vypadat, ale její vybavení může být cvičné nebo prošlé
  • připravený název družiny a pokřik
Povinnou výbavou každého jednotlivce je:
  • skautský kroj - účastníci v něm nemusí být během samotného závodu
  • pláštěnka
  • svačina a pití
Oficiální pravidla závodu naleznete zde, jejich zkrácenou verzi s nejdůležitějšími informacemi pro družiny najdete tady. V případně dotazů kontaktujte Štěpu: e-mail: stepa.veselik@tiscali.cz.