High Five - Celookresní sportovní odpoledne

8.5.2014
Doporučený věk: 6-10 let, 10-15 let, nad 15 let
hf2014_small.jpg, 19kB

Potkejte se, utkejte se, pobavte se s týmy z našeho okresu na druhém ročníku sportovního odpoledne Prahy 5.

Fotky!

• zde od Kačky (Krtka)
  • zde od Štěpánky (dohromady se Závodem vlčat a světlušek)
  • zde od Blůmena a Stožára

Kdy?  8.5. od 13 do cca 17:30 hodin
Kde? Hřiště u ZŠ Mezi Školami na Nových Butovicích - mapa
Pro koho? Pro současné i budoucí členy našeho okresu všech věkových kategorií.

Přihlášení tymů do 4.5. (vizte níže).

S sebou:

• Na místě bude pití a velmi drobné občerstvení. Abyste podali náležité sportovní výkony, doporučujeme vlastní svačinu s sebou.
  • Sportovní oblečení a obuv – bude možnost využít šaten a sprch ve škole.

V čem se soutěží?

• Fotbal
    Hrají šestičlenné týmy (5+1), střídání libovolné, zápas trvá 2x10 min, na umělém povrchu.
  • Vybíjená
    Hrají šestičlenné týmy, klasika na hřišti s kapitány, na asfaltu nebo umělém povrchu.
  • Štafetový běh
    4x200 metrů, na ovále s umělým povrchem.
  • Hod „kladivem“ a Skok do dálky (pískové doskočiště)
    Soutěží jednotlivci, ale výsledky se sčítají za celý tým.
  • Velký zápas ve frisbee a Soutěž o běhouna dne
    Nechte se překvapit :-)

Systém zápasů ve fotbale a vybice bude určen dle počtu přihlášených týmů a vyhlášen při zahájení.

Týmy

Týmy se mohou hlásit libovolně velké a střídat. V rámci toho, abyste si zahráli, doporučujeme ale klidně přihlásit více týmů z jednoho oddílu. Podporujeme též sestavení týmů napříč středisky a oddíly. Pokud doplníte váš tým rodiči nebo kamarády, rozhodně je nevyhodíme. U týmů starších dětí netrváme nutně na doprovodu jejich vedoucích, u světlušek a vlčat bychom uvítali, kdyby s nimi mohl někdo starší přijít. Soutěžit se bude v kategoriích:

• Mladší (cca do 10 let)
  • Starší (cca do 15 let)
  • Dospěláci (nad 15 let)

Do mladší kategorie je možné přihlásit tým, který má jednoho staršího člověka nebo třeba dva na přelomu věkových hranic. Věky sportovců přísně kontrolovat nebudeme, ale buďte rozumní. Naším cílem není, abyste museli z týmu vyhodit dobrého rok staršího kamaráda, ale to, aby si všichni měli možnost zasoutěžit s vyrovnanými soupeři. Do starších kategorií můžete mladší sportovce zařazovat bez omezení. Klučičí, holčičí i smíšené týmy budou vzhledem k počtu sportovců na okrese pravděpodobně soutěžit ve stejných kategoriích, smíšené týmy jsou tedy vítány!

Kontakt: Rybča - hanka@rihova.cz , 605 729 739

Přihlašování do 4.5. 2014