Detail akce:
1. - 3.4.2011
Doporučený věk: nad 15 let
Čerstvé fotky! Čerstvé fotky!

A konečně jsou k dispozici i fotky z akce:

O co jde?

Chceš zjistit a zažít, co to znamená být dobrovolníkem? Poznat sebe sama a své hodnoty? Chceš poznat další lidi a rozjet nové projekty? Chceš být akční? Chceš zažít, jaké je to být pánem celého hradu? A Chceš si při tom užít zábavu a spoustu skvělých zážitků? Pojeď na HRU-D. Akci zaměřenou na dobrovolnictví v různých podobách. Tahle akce Tě přesvědčí, že být dobrovolníkem, není rozhodně žádná pruda.

A celá akce v sobě skrývá ještě jeden bonus. Byla nahlášena jako projekt k OBROKU, takže každý účastník akce, který to do konce února potvrdí (kolonku najdeš v této přihlášce), se může letošního OBROKU zúčastnit. Nicméně účast na této akci neznamená, že musíte jet automaticky i na OBROK. Volba je na vás.

Cena: 350 Kč
Termín: 1. – 3. dubna 2011
Kam se jede: hrad Hauenštejn (okres Karlovy Vary)
Ubytování: přímo na hradě
Stravování: zajištěno od sobotní snídaně (pátek z vlastních zásob)
Doprava: vlak + autobus (kdo má – ISIC / jiný doklad, že je studentem)
Sraz: v 15:45 na vlakovém nádraží Praha Řepy (Zličín) – konečná tramvají č. 9 a č. 10 (zastávka Sídliště Řepy)
Návrat: v 19:48 Praha – Ládví
S sebou: kvalitní a pohodlná obuv, spacák (karimatka není nutná), ešus a lžici, čelovku, pracovní oblečení a pracovní rukavice, kartičku pojišťovny, vyplněnou přihlášku a ISIC kartu nebo jiný doklad potvrzující, že studujete

Odesláním závazné přihlášky se zavazuji k uhrazení účastnického poplatku 350Kč na účet skautského okresu Praha 5, číslo účtu: 989393001/5500. Do zprávy pro příjemce napište jméno účastníka a jako variabilní symbol uveďte prvních 6 číslic z rodného čísla.
100Kč z účastnického poplatku má charakter nevratné zálohy. Při zrušení účasti méně než 1 týden dopředu zaniká nárok na vrácení účastnického poplatku.

Zaškrtnutím kolonky „OBROK“ v závazné přihlášce potvrzuji účast na akci OBROK 2011 v termínu 4. – 8. května 2011 v Češkovicích u Blanska a uhrazení účastnického poplatku za tuto akci 650Kč + uhrazení nákladů na dopravu, které nejsou zahrnuty v účastnickém poplatku.
Více o OBROKU: http://www.obrok11.cz/

Na sraz s sebou přineste i vyplněnou a podepsanou přihlášku. Fomulář ve spodní části stránky slouží pro předběžné (a závazné) přihlášení.

Informace a dotazy: