Rádcovský kurz Krokodál

Doporučený věk: 10-15 let
Připojená fotogalerie: Rádcovský kurz Krokodál

...o krok dál

Videozáznam z přistání krokodálí vesmírné lodi !!

(video obsahuje zvuk!)

Jsi začínající rádce? Nebo se na vedení družiny už nějakou dobu podílíš, ale chtěl/a bys poradit a pomoct, jak svojí roli zvládnout lépe?

Právě pro tebe je tu rádcovský kurz Krokodál, který tě posune na tvé cestě skautským světem o krok dál.

Kurzem tě provedou zkušení instruktoři a vedoucí z celého našeho okresu a rozšíříš si poznatky ohledně:

• příprav družinových schůzek a programů
  • příprav družinových akcí
  • vedení družin
  • spolupráce s vedením oddílu
  • tolik důležité bezpečnosti při práci s družinou
  • problémů se kterými se v běžné činnosti můžeš setkat
  • spousty dalších věcí (nech se překvapit :-) )

Ovšem kurz nebude jenom o získávání vědomostí. Budeš se muset vypořádat s něčím daleko, daleko složitějším. Na Zemi přiletělo několik vesmírných lodí z daleké galaxie R-36-ZLO. Že ti tahle galaxie nic neříká? Brzy poznáš, že v této galaxii žije jediná forma života a tou jsou nesmírně zákeřní a podlí vesmírní krokodáli !!! A Zemi si vybrali jako další z cílů pro své děsivé plundrování.

Tito vesmírní krokodáli ale nejsou lidem přímo nebezpeční. Pokud si dáš pozor, možná tě ani nesežerou ... jejich hlavním zdrojem potravy je zmrzlina všeho druhu (i když jednoznačně nejraději mají zmrzliny s příchutí exotického ovoce jako mango, papaia, lichi, nebo rambutan).

Protože boj s takto neobvyklým nepřítelem se zcela vymyká možnostem armády České Republiky, povolala rozvědka ústředí Junáka (kdybys tento odbor v Junáku chtěl/a najít na oficiálních stránkách, tak ho pochopitelně nenajdeš – je to tajný odbor) speciální komando složené z mladých lidí, kteří mají jako jediní šanci tyto zmrzlinochtivé krokodály porazit.

Staň se i ty členem této akční expedice a pomoz zastavit invazi vesmírných krokodýlů, kteří se svými loděmi přistáli v blízkosti Hradce Králové!

Organizační informace

Kdy kurz proběhne: 4. – 6. října 2013
Kde: Skautská základna v Hradci Králové
Kolik to bude stát: 250 Kč (akce je dotovaná, pro nečleny okresu Prahy 5 je cena 500 Kč)
Sraz v pátek 4. října:16:45 na Hlavním nádraží pod cedulí s odjezdy
Návrat v neděli 6. října:17:45 na Hlavní nádraží
Pro koho je to určené: Rádcové, začínající rádcové ve věku přibližně 13 – 15 let

Jakékoli dotazy ohledně kurzu zodpoví Jakub Martínek – Škebloň 723 360 285 ; radcakP5@seznam.cz

Jak se přihlásit?

Protože se jedná o akci vzdělávacího typu, na akci se přihlaš po dohodě se svým oddílovým vedoucím. Ten tě zná nejlépe, a tak ti může poradit, jestli je pro tebe takový kurz vhodný.

Akce má kapacitu přibližně 25 účastníků, proto neváhej a přihlaš se co nejdříve!

Účastník je na akci přihlášen odesláním vyplněné závazné přihlášky na email akce: radcakP5@seznam.cz a zaplacením účastnického poplatku 250 Kč na účet okresu Praha 5 (989393001/5500).

Jako variabilní symbol uveďte prvních 6 číslic rodného čísla
Účet je transparentní, své platby můžete sledovat zde

100 Kč z účastnického poplatku má formu nevratné zálohy.

Platby účastnických poplatků jsou možné POUZE bezhotovostně.

Jsi z jiného skautského okresu, než z Prahy 5, nebo dokonce nejsi skaut z Prahy? Nevadí, i ty se můžeš přihlásit ! Pokud se do konce prázdnin kurz nezaplní, otevře se kurz i pro další zájemce.

Co si vzít sebou?

Doklad s fotografií a datem narození - kvůli uplatnění slevy na jízdném.
Běžné vybavení, jako na víkendovou výpravu: spacák, karimatku, věci na spaní, hygienické potřeby (zejména kartáček na zuby), přezůvky, pohodlné boty, vhodné oblečení pro případ jak dobrého, tak deštivého počasí, ešus, hrníček, lžíci, psací potřeby, něco na zapisování poznámek. Originál nebo kopii kartičky zdravotní pojišťovny. Pokud užíváte jakékoli léky, nezapomeňte si je vzít sebou.