Okresní víkend

13. - 15.11.2015

Akce určená nejen pro členy okresní rady a její přátele (tj. ti kteří v tom či onom pomáhají s přípravou okresních akcí, nebo jinou agendou), ale také pro ty, kteří se chtějí o okrese něco dovědět a nebo by se rádi do něčeho na okresní úrovni pustili, ale zatím třeba neměli tu správnou příležitost.

Fotky!
  • tady fotky od Škebloně
Základní informace:

Termín: 13. listopadu (pátek) - 15. listopadu (neděle)
Cena: Zdarma
Místo: Jablonec nad Nisou (50°43'48.7"N, 15°11'00.3"E)
Doprava: Příjezd i odjezd jsou zcela individuální, můžeš přijet a odjet, kdykoli se ti bude chtít (v pátek příjezd nejdříve ve 20:00).
Co se bude dít: návštěva IQ Landie a planetária, výlet po Liberecku a výšlap na atypickou rozhlednu, promítání filmů, hraní deskových a jiných společenských her (kdo má nějakou zajímavou, určitě berte sebou ! ), vybraná kuchyně
Okresní záležitosti: okresní rada, debata o okresních akcích na příští rok a budoucnost okresu v kontextu volebního sněmu v roce 2016
S sebou: spacák, karimatku, přezůvky, jídelní soupravu + vybavení dle vlastního uvážení

V případě jakýchkoli dotazů kontaktuj Škebloně 723 360 285

Pokud plánujete dorazit, dejte prosím vědět, ať víme s kolika lidmi máme počítat.